Jõgeva Noorus-96 on langenud liigatabeli teise poolde

Eesti meistrivõistluste teise liiga ida-põhjagrupis mängiv Jõgeva SK Noorus-96 jalgpallimeeskond on pidanud kahes viimases mängus tunnistama vastaste paremust. 16. augustil kaotati koduväljakul Raasiku FC Joker 1993-le 0:1 ning 31. augustil võõrsil Tallinna FC Levadia III meeskonnale 0:2. Kaheksa vooru enne meistrivõistluste lõppu on Noorus-96 liigatabelis 14 meeskonna hulgas kaheksandal kohal.

Mängus tabelis teisel kohal oleva Raasikuga tegid jõgevalastest kaasa Reio Praats, Kristjan Kuldmägi, Eigo Loorius, Jürgen Hiljurand, Rauno Pikver, Priit Jõeäär, Andro Lepp, Mihkel Kukk, Rauno Pristavka, Mairo Tikerberi, Nikolai Roop ja Tauno Anvelt. Kohtumise ainsa värava lõi 78. minutil mõni minut varem vahetusmängijana platsile pääsenud Priit Betlem.

Ka pühapäevases kohtumises Levadia III meeskonnaga tõi vastastele edu õnnestunud vahetus. Mõlemad kodumeeskonna väravad lõi teise poolaja algul väljakule tulnud 17-aastane Roman Grigorevski. Skoori avas Grigorevski mängu 72. minutil ning 12 minutit hiljem tegi ta lõppseisuks 2:0. Tallinnas esindasid Jõgeva meeskonda Mihkel Kukk, Priit Jõeäär, Mairo Tikerberi, Kristjan Kuldmägi, Jürgen Hiljurand, Tauno Anvelt, Rauno Pikver, Rauno Pristavka, Vladimir Ingver, Andro Lepp, Nikolai Roop ning Eduard Lehtmets.

Juuli keskel tabelis kolmandale kohale tõusnud Noorus-96 on järgnenud viiest kohtumisest võitnud vaid ühe ning liigatabelis ollakse nüüd 26 punktiga kaheksandad. Liidrikohal jätkab 42 punktiga Paide Linnameeskond II, neile järgnevad 38 punktiga Raasiku, 37 punktiga Tartu JK Welco Elekter ning 32 punktiga JK Luunja.

Sel laupäeval kohtub Noorus-96 Kaagveres Luunjaga, kodupubliku ette tullakse taas 14. septembril kell 12, kui Jõgeva aleviku staadionil ollakse vastamisi Lasnamäe Ajaxiga.