Jõgeva Noorus-96 alistas Levadia

Möödunud laupäeval pidas oma selle hooaja esimese kodumängu Eesti meistrivõistluste teise liiga ida-põhjagrupi turniiril osalev Jõgeva SK Noorus-96 jalgpallimeeskond. Arvukate poolehoidjate toel alistati kindlalt 3:0 Tallinna FC Levadia III meeskond.

Nooruse algkoosseisus mängisid Rauno Pristavka, Eigo Loorius, Reio Praats, Kristjan Kuldmägi, Jürgen Hiljurand, Mario Tikerberi, Mairo Tikerberi, Vladimir Ingver, Eduard Lehtmets, Priit Jõeäär, Andro Lepp. Vahetusest sekkusid ka Keio Kanna, Meelis Seemann ja Kaarel Põldma.

Külma ja tuulise ilmaga peetud mäng möödus mõlemapoolsete võimalustega, kõik pealinlaste väravašansid nurjas aga taas väga hea mängu teinud väravavaht Rauno Pristavka. Nooruse avavärava lõi esimese poolaja viimastel sekunditel Mario Tikerberi. Ka teisel poolajal suutsid ühtsemat meeskonnavaimu näidanud jõgevalased avanenud võimalusi paremini ära kasutada. Mängu 74. minutil viis Andro Lepp Nooruse juba 2:0 juhtima ning lisaminutitel sai oma teise tabamuse kirja Mario Tikerberi.

Neljanda vooru kohtumises kaotas ilma põhiväravavahita mänginud Noorus-96 27. aprillil Türi Ganvix JK-le koguni 1:7. Paide kunstmuruväljakul peetud kohtumises juhtisid türilased juba avapoolaja lõpuks 3:0 ning nende ülekaal jätkus ka teisel poolajal. Jõgeva jõudis väravani alles mängu 75. minutil, kui tabamuse sai kirja Reio Praats. Ganvixi mängijatest tegi kübaratriki Karel Seire, kaks väravat läks Tarvo Piibu arvele.

Viie vooru järel on Jõgeva SK Noorus-96 turniiritabelis seitsme punktiga seitsmendal kohal. Täiseduga (15 p) jätkab vaid Paide Linnameeskonna II võistkond, 13 punkti on kogunud Tallinna JK Dünamo. 8 punkti on kirjas Tartu JK-l Welco Elekter ja Võru JK-l, lisaks Jõgevale on 7 punktiga ka Lasnamäe FC Ajax, Tallinna JK Visadus ja JK Luunja.

Pühapäeval kell 12.00 kohtub Noorus-96 Jõgeva aleviku staadionil Luunjaga, 18. mail kell 14.00 minnakse Tallinnas vastamisi Lasnamäe Ajaxiga.