Jõgeva muusikakool peab 55. sünnipäeva

 

Jõgeva muusikakool tähistab tänase õpilaste kontserdi, homse piduliku kontsertaktuse ja pühapäevase jumalateenistusega oma viiekümne viiendat sünnipäeva.

Täna kell 16 algavale õpilaste kontserdile on oodatud nii lapsevanemad kui ka linnarahvas. Homme kell 17 algavale kontsertaktusele oodatakse aga eelkõige neid, kes muusikakoolis kunagi õppinud või õpetanud. Kontsertosas astub üles rida vilistlasi, kellest enamik lõpetanud kooli viimase kümne aasta jooksul ning kes muusikat ka edasi õppima läinud. Kontsertaktusele järgneb vilistlaste peoõhtu, mida peetakse sealsamas muusikakoolis.

Sel pühapäeval, mis on esimene advendipühapäev, toimub Jõgeva kiriklas Jõgeva muusikakooli aastapäeva jumalateenistus. Teenistus algab kell 11 ja sellel astuvad üles nii kooli praegused õpilased kui ka vilistlased. Muusikakooli õpilaste esinemisest on võimalik osa saada  ka 9. detsembril kell 12.30 kiriklas toimuval advendikontserdil, kus astuvad üles just flöödi- ja klarnetiõpilased, ja samal päeval kell 15 kultuurikeskuses algaval advendikontserdil.

Vooremaa teeb juubilarkoolist pikemalt juttu oma laupäevases numbris.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus