Jõgeva meeskonnad tõid dramaatilised viigid

Eesti meeste jalgpalli meistrivõistluste 2. liiga põhja/ida piirkonnas teenisid mõlemad Jõgeva meeskonnad dramaatilise viigi.

SK Noorus-96 läks 1. augustil toimunud matšis võõrsil vastamisi vaid mõni aasta tagasi Premium liigas mänginud JK Sillamäe Kaleviga, kelle vastu jäädi 51. minutil kaotusseisu. Kohtumise lõpp kujunes aga dramaatiliseks ja Jõgeva meeste jaoks soodsaks: vastaste kapten, aastaid kõrgliigas mänginud Aleksandr Kulik teenis 83. minutil punase kaardi ning vahetusest sekkunud 19-aastane Raul-Martin Sirkas suutis 90. minutil seisu viigistada.
Wolves kohtus 2. augustil Jõgeva linnastaadionil Tartu FC Heliosega ja jäi juba 24. minutil arvulisse vähemusse. Jõgeva meeste õnneks ei realiseerinud samal minutil vastane penaltit. Avapoolaja lisaminutitel teenis Wolves aga ka teise punase kaardi, mistõttu tuli teine kolmveerandtund mängida üheksakesi 11 vastu. 47. minutil läksidki tartlased Tarvi Suvi tabamusest juhtima, ent Wolves suutis 75. minutil Taivo Pärnametsa väravast viigistada.
SK Noorus-96 hoiab 2. liiga põhja/ida piirkonnas 14 meeskonna konkurentsis 3. kohta, kuid on pidanud kaks mängu rohkem kui lähim jälitaja FC Tallinn, kellega kohtutakse laupäeval, 8. augustil kell 12 Jõgeva aleviku staadionil. Wolves on 9. kohal ning kohtub pühapäeval, 9. augustil kell 14 võõrsil vaid punkt vähem kogunud Kohtla-Järve JK Järve U21 võistkonnaga.
4. liiga lõuna piirkonnas saab suvepaus läbi, kui SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ühendmeeskond sõidab pühapäeval, 9. augustil Laagri kunstmurustaadionile, kus kell 19 on vastaseks FC Teleios. Eelmise omavahelise mängu võitis Jõgevamaa meeskond 6:0.