Jõgeva meeskonnad kodusaalis võidukad

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistlustel olid möödunud nädalavahetusel võidukad mõlemad Jõgeva klubid. Esiliigas palliv FC Wolves alistas Narva FC United II 10:6 (6:3) ja SK Noorus-96 II liigas Narva FC United U19 6:5 (2:1), kuid tabelisse märgiti tehniline 6:0 võit.

FC Wolvesile oli see esiliigas sel hooajal esimeseks võiduks. Mängu algus oli hea ja juba 8. minutiks juhtisid „hundid“ 3:0. Külaliste esimesel vastuväravale vastati pooleteise minuti jooksul veel kolme tabamusega ja 12. minutiks juhtis Jõgeva juba 6:1. Poolaeg võideti siiski 6:3.

Edasises mängus said ka narvalased hoo üles ja teine poolaeg kulges juba nende kerge ülekaalu tähe all. Võimalusi oli külalistel mitmeid, kuid õnneks ei suudetud neid realiseerida. Alles 8 minutit enne kohtumise lõppu hakkas taas väravaid tulema. Seisul 7:4 võttis Narva meeskond väravavahi välja ja üritas viienda lisamängijaga seisu päästa. Tulemuseks oli see, et Jõgeva lõi järjest kolm palli tühja väravasse seisuks 10:4. Neist viimase tegi väravavaht Kristo Päkko.

Alles kohtumise eelviimasel minutil leidsid külalised väravasoone üles ja lõid lõpetuseks kaks väravat. Seega 10:6 võit Wolvesile. Eduard Kovbasnjuk lõi edukaimana kolm väravat. Kuna narvalased kasutasid kohtumises vale mängijat, läheb tulemus tõenäoliselt tühistamisele ja Wolves saab esialgsetel andmetel tabelisse 10:0 tehnilise võidu.

Mängu tulemus tühistati aga juba SK Noorus-96 võidumängus Narva FC United U19 üle. Kuna viimased eksisid turniiri juhendi vastu ja kasutasid registreerimata mängijat, märgiti tegeliku tulemuse 6:5 asemel tabelisse 6:0 võit.

Kohtumine ise oli tasavägine. Esimesel poolajal skoorisid Jõgeva poolt Jürgen Hiljurand ja Andro Lepp. Kohe teise poolaja esimestel sekunditel narvalased viigistasid, kuid Kaarel Põldma viis taas Nooruse juhtima. Edasi olid Jõgeva poolelt täpsed veel Lepp, Priit Jõeäär ja Stenver Kleimann-Leimann. Narvalasi ei aidanud viimastel minutitel ka viienda väljakumängija kasutamine.

Noorusele oli see kolmandaks võiduks ja hetkel ollakse tabelis teisel kohal.