Jõgeva Majandusühistu saab üheksakümne viie aastaseks

 

Täna Jõgeva kultuurikeskuses toimuval Jõgeva Majandusühistu 95. sünnipäeva tähistamisel räägitakse ettevõtte möödanikust ning tunnustatakse endisi ja praegusi töötajaid.

Jõgeva Majandusühistu kaubandusjuhi Endla Raua sõnul algasid ettevalmistused aastapäeva tähistamiseks juba jaanuaris.

“Konverentsi pidamiseks andis tõuke vajadus avaldada tänu kunagistele ja tänastele töötajatele. Nende auks korraldamegi vastuvõtu. Tänukõnega ja tagasivaatega Jõgeva Majandusühistu ajalukku esineb juhataja Toomas Vahur.

Jõgeva Majandusühistu moodustamise mõtte algatajaks oli omal ajal Jõgeva vallasekretär Oskar Sarnet. Tema koostas ka põhikirja, mis registreeriti 1919. aasta 27. oktoobril. Rekordarv töötajaid (874) oli Jõgeva Majandusühistus 1976. aastal. Praegu kuulub JMÜ kollektiivi 186 inimest,” rääkis Raud.

Jõgeva Majandusühistu liikmetele on sünnipäevanädalal tööstukaupade, E-Ehituskeskuse ja elektrikaupade kauplustes Jõgeval ja Mustvees kõik kaubad 20-protsendilise hinnasoodustusega.

“Sel aastal avasime Avinurme Konsumi, laiendasime Mustvee E-Ehituskeskuse kaupluse müügipinda ja valmimas on Siimusti A ja O kaupluse juurdeehitus,” loetles Endla Raud  juubeliaasta olulisemaid kordaminekuid.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus