Jõgeva maantee Põltsamaal on suletud

Jõgeva- ja Tartu mnt rekonstrueerimistööd Põltsamaal, mis algasid kuu aega tagasi, on jõudnud uude etappi. Nüüd on Puhu ristist kuni Tartu maantee ringini suletud Jõgeva maantee ja Tartu maanteel saab juba liigelda. Et terve Jõgeva maantee on suletud ei pääse ka Marja ega Kuuse tänavate kaudu Puhu risti.

Põltsamaa valla teede spetsialist Aivar Aigro soovitab Jõgeva maantee asemel kasutada Pajusi maantee sissesõitu ning Viljandi poolt tulijatel kasutada Tallinna-Tartu maanteele jõudmiseks vana Tallinna maanteed.

„Soovime liiklejatelt, et nad sõidaks märkide, mitte tunde järgi ja oleks remonditööde suhtes mõistvamad,“ lisas ta. Ta tõdes aga, et märkidega on olukord ühe etapi lõpu, teise alguse tõttu veidi segane ja eksitusi ilmselt juhtub. „Töö käigus sätime märke ümber, et inimesed neid üheselt mõistaksid,“ ütles Aigro.

Põltsamaa kalmistu parkla ei ole seni kasutatav, kui toimuvad tee muldkeha vahetuse tööd, parkimine on lubatud ümberkaudsetel tänavatel, näiteks Rahu tänaval. Kalmistule jõudmiseks tuleks kasutada Tartu mnt, Roheline, Uus ja Välja tänavaid või kabelini jõudmiseks Tartu maantee, Õuna ja Rahu tänavat.

Lillevere piirkonda pääseb Kuuse tänava kaudu. Kohalikele elanikele lubatakse läbipääs, kui see on parasjagu võimalik. Põltsamaa valla teedespetsialisti sõnul oskab ka osaühingu Warren Teed, kes töid teeb, objektijuht kiiresti lähima väljapääsu juhatada.

Tööde käigus vahetatakse välja teede muldkeha, ehitatakse sadeveetorustikud, paigaldatakse äärekivid ja asfalteeritakse tänavad ning paigaldatakse uued liiklusmärgid.

Teetööde lõpu tähtaeg on 30. september.

ANDRA KIRNA

blog comments powered by Disqus