Jõgeva maadlejatele kaks pronksmedalit

Laupäeval Ida-Virumaal Ahtmes toimunud U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel naiste- ja vabamaadluses võitsid Jõgeva Raskejõustikuklubi Ramm esindajatest pronksmedali Mattias Säärits ja Eliise Ilus.

Tänavu kreeka-rooma, vaba- ja rannamaadluses, sumos ning kergejõustiku pikmaajooksus Eesti noorte meistrivõistluste medaleid võitnud 15aastane Mattias Säärits kaotas kehakaalu kuni 53 kg avakohtumises Kirill Skillerile (SK Kuldkaru) punktidega 4:16. Et Skiller jõudis hiljem finaali, sai Säärits jätkata lohutusringis. Esmalt sai ta seljavõidu Rainer-Kevin Suuderi (Viljandi Tulevik) üle, seejärel alistas ta aga punktidega 6:0 Aleksei Saulitsi (SK Kuldkaru). Kehakaalu finaalkohtumises alistas Olavi Laisarv (SK Tapa) punktidega 3:1 Kirill Skilleri.

Eliise Ilus kaotas kehakaalu kuni 44 kg avakohtumises Alina Mehiläinenile (MK Buffe), lohutusringis sai ta aga seljavõidu Eva Kovaljova (Palusalu MK) üle. Eesti meistriks tuli Maarja Plaser (Korrus3), kes seljatas finaalmatšis Alina Mehiläineni.

Kokku osales Eesti õpilaste meistrivõistlustel 26 tüdrukut ja 88 poissi. Võistkondlikult oli vabamaadluses parim SK Kuldkaru, naistemaadluses aga Korrus3.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus