Jõgeva lõvisid hakkab juhtima Mart Kirss

Pidulikul tseremoonial kinnitati ametisse Jõgeva Lions klubi uueks presidendiks Mart Kirss, kes töötab Jõgeva Ehituses projektijuhina. Ta juhib Jõgeva Lionsklubi tänavu ja ka tuleval aastal.

LC Jõgeva senine president Rein Mõts pani ühehäälselt klubi etteotsa valitud Mart Kirsile kaela presidendi ametiraha .“Eesmärgiks on hoida meie vaimsust ja traditsioone, olla sõbraks ja toetajaks meie kauaaegsele koostööpartnerile Siimusti lastekodule Metsatareke ning aidata korras hoida Põltsamaa lähedal paiknevat kultuuriloolist Sõpruse parki. Samuti peame oluliseks teostada ennekõike enda initsiatiivil tekkinud heategevusaktsioone,” ütles Mart Kirss.

“Uues ametis on mulle toeks klubikaaslased, kuid kindlasti ka abikaasa Liidi, kellel pidulikumatel klubi üritustel tuleb ka esinduslikke kohustusi täita,” lisas ta.

“Iga president on klubi tegevusse jätknud väärika jälje ja tõsist panust on oodata ka Mart Kirsilt,” märkis LC Jõgeva asutajapresident Ants Paju, kelle sõnul Jõgeva Lions klubi paistab liikumises silma tugeva üksmeele ja iseseisva algatusvõimega.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus