Jõgeva “lõvide” juhiks valiti Vello Ründva

Jõgeva Lions klubi hakkab presidendina juhtima Vello Ründva, kes töötab Jõgeva linnavalitsuses linnamajanduse-ja planeerimisosakonna spetsialistina.

Esmaspäeval Madise majas peetud tseremoonial andis Jõgeva Lions klubi senine president Kalle Pint pidulikult ametiraha üle “lõvide” uuele juhile Vello Ründvale.   “Meie klubi peab jätkuvalt esmatähtsaks kaasa aitamist sellele, et paikkonna lapsed ja noored saaksid huvitavalt ja kasulikult vaba aega veeta, silma ringi avardada, uusi teadmisi ja oskusi omandada. Selles tegevuses on olnud eriti hea koostöö Siimusti lastekoduga Metsatareke ja mängutoaga Kraaksupesa. Mõistagi tuleb hoida ja tugevdada rohkem kui kümne aasta vältel kujunenud traditsioone, ühetekuuluvuse ja koostegemisetunnet,” ütles Ründva kes valiti klubi presidendiks ühehäälselt.

“Vello on asjalik ja sõnapidaja, julge otsustaja, ühtlasi  taktitundeline ning mõistev läbirääkija. Iga president on klubi vaimsust rikastanud millegi uue ja omanäolisusega  ja küllap tuleb temaltki mõnigi meeldiv ja nutikas  üllatus.  Kindlasti annab talle vastutusrikkas rollis hingelist tuge abikaasa ehk lõvide kõnepruugis leedi Aime, kes meie meesteklubi mitmetele sündmustele naiselikku võlu lisanud,” ütles LC Jõgeva asutajaliige arst Kalle Piiskoppel.

Enne presidendiks valimist oli Vello Ründva Jõgeva Lions klubis aastaid laekuriks.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus