Jõgeva ?lõvid? viivad Siimusti lastekodu Metsatareke pere ?Tuhktriinut ? vaatama

Jõgeva Lions-klubi presidendi Jaan Järve sõnul korraldasid klubi liikmed korjanduse, mis võimaldab lastekodu Metsatareke kasvandikel ja töötajatel sõita tuleval kolmapäeval vaatama Tallinna Linnahalli muusikali ?Tuhkatriinu.?.

Novembris kutsusid Lions-klubi liikmed Metsatarekese pere EELK Jõgeva Koguduse kirikus toimuvale kontserdile, kus tuntud klassikute heliloomingut esitasid laulja Anu Piiskoppel ja pianist Gerda Heinmaa. Kirikuõpetaja Valdo Reimann, kes on ise Lions-klubi asepresident, rääkis advendi ja jõuludega seotud traditsioonidest.

?Meie lapsed kuulasid kirikukontserti esmakordselt ja see jättis neile väga sügava mulje,? ütles Metsatarekese juhataja Silvi Moont.

?Sõprussuhted Jõgeva Lions klubi liikmetega on lastekoduperele igati rõõmu teinu. Sellesse klubisse kuuluvad härrasmehed on meile eeskujuks ja headeks sõpradeks,? ütles Metsatarekese sotsiaaltöötaja Jane Ott.

Teisipäevasel üldkoosolekul tutvustasid Jõgeva Lions- klubi liikmed koostööd lastekoduga ka oma külalisele ? Jyväskylä ülikooli eesti keele ja kirjanduse emeriitprofessorile, estofiil Pekka Liljale.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus