Jõgeva lõvid valisid presidendiks Tiit Saarva

Jõgeva Lions klubi presidendiks tegevusperioodiks 2008-2009 valiti senine asepresident, AS Jõgeva Ehitus juhataja Tiit Saarva.

Jõgeva “lõvide”  üldkoosolekul esitas klubi liige Jaan Järv uueks presidendikandidaadiks Ants Paju, kes oli ka klubi asutajapresident aastail 2000-2001.

“Ants Paju tuli oma energia ja organiseerimisvõimega suurepäraselt toime klubitöö käimalükkamisega ja on hiljemgi silma paistnud asjalike mõtete ja tõsiste tegudega,” lausus  Järv.

Ants Paju tänas ettepaneku eest, kuid teatas, et võtab oma kandidatuuri tagasi, ja esitas presidendikandidaadiks  Tiit Saarva.

“Tiit Saarva on olnud mitmendat aastat  klubi edukas asepresident, omandanud rohkesti kogemusi  ja tuleb kindlasti hästi toime ka presidendiametis, mis on talle kahtlemata huvitav väljakutse ja eneseteostusvõimalus,” märkis Paju. Pärast lühikest mõtlemisaega nõustus Tiit Saarva kandideerimisega ja valiti ühehäälselt presidendiks.

“Jõgeva Lions klubis tuleb elus hoida ja arendada juba väljakujunenud traditsioone, kuid kindlasti on olulised ka uued ideed ja nende teostamine,” lausus LC Jõgeva presidendiks valitud Tiit Saarva.

Jõgeva Lions klubi senine president Sulev Schasmin annab ametiketi oma mantlipärijale Tiit Saarvale üle Betti Alveri muuseumis, klubi liikme, kunstnik Robert Suvi personaalnäituse avamisel.

Jõgeva Lions klubi esimeseks asepresidendiks valiti AS Jõgeva Ehitus juhtivtöötaja  Mart Kirss ja teiseks asepresidendiks jurist Tiit Teinfeldt, liikme- ja laiendustoimkonna esimeheks aga arst Kalle Piiskoppel, kes on klubisse kutsunud mitmeid uusi liikmeid ja pälvinud selle eest Lions-liikumise rahvusvaheliselt kubernerilt kolm aumärki.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus