Jõgeva “lõvid” panustasid heateopäeval laste liikumisharrastusele

Laupäeval 8. oktoobril rahvusvahelise lions-liikumise heateopäeval korrastasid Jõgeva lionsklubi liikmed Aamisepa tänava mänguväljakut üleraudtee aedlinnaosas ja andsid moodsama väljanägemise selle atraktsioonile.

Jõgeva lionsklubi on ka varasematel heateopäevadel korraldanud talguid, et muuta linnakeskkonda lastele põnevamaks ja turvalisemaks. Pikaajalisteks koostööpartneriteks on klubile olnud Siimusti lastekodu Metsatareke ja Jõgeva perekeskuse mängutuba Kraaksupesa.

“Seekord otsustasime korda teha Aamisepa tänaval asuva mänguväljaku. Paigaldasime vananenud piirdepostide asemele uued, andsime ronimis- ja võimlemisatraktsioonile kaasaegsema välimuse, kontrollisime selle vastavust turvatingimustele,” rääkis talgupäeva eestvedaja LC Jõgeva president Kalle Pint.

“Sellised mänguväljakud soosivad poiste ja tüdrukute liikumisharrastust ja sagedasemat värskes õhus viibimist ning vähendavad üleliigset arvutite ja nutiseadmete kasutamist. Loodetavasti saab tulevikus korda ka mänguväljaku kõrval asuv korvpalliplats,” lisas LC Jõgeva sekretär, kirglik tervisesportlane, Vahur Kukk.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus