Jõgeva lõvid muutsid Kraaksupesa õue huvitavamaks

 

Jõgeva Lions-klubi koosolekul tehti kokkuvõtteid tänavuse hooaja esimestest tegemistest. President Vello Ründva tänas klubi liikmeid, kes osalesid kiige ja pingi paigaldamisel Jõgeva perekeskuse õuele.

LC Jõgeva presidendi Vello Ründva sõnul sai püsiv koostöö MTÜ-ga  Jõgeva perekeskus alguse möödunud aastal eelmise presidendi Kalle Pindi initsiatiivil. “Teame, et perekeskuse mängutoas Kraaksupesa tehakse väga olulist tööd. Pakutakse lastehoidu ja lapsevanematele koolitusi, samuti on loodud seal lastele mitmekesised mängimisvõimalused. Seega otsustasime omalt poolt perekeskuse õuele kiige ja pingi  paigaldada,” rääkis ta.

MTÜ Jõgeva perekeskus eestvedaja Liia Stamm kinnitas, et kiik ja pink on vajalikud ning nägusad ja meeldivad lastele. “Neid on oodatud kasutama kõik Jõgeva lapsed ja mõistagi saavad pingil puhata ka täiskasvanud,” lausus ta.

Kevadel kavatsevad LC Jõgeva liikmed paigaldada Kraaksupesa õuele liuraja. Samuti on klubil plaanis jätkata koostööd Siimusti lastekoduga Metsatareke

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus