Jõgeva “lõvid” ehitasid “Kraaksupesale” aia 

Laupäeval, Eesti Lions-liikumise heateopäeval paigaldasid  Jõgeva Lions-klubi liikmed aia mittetulundusühingu Jõgeva Perekeskus mägutoa “Kraaksupesa” maja ümbritsevale territooriumile Puiestee tänaval.

LC Jõgeva asepresidendi Kalle Pindi sõnul on Jõgeva perekeskuse mängutuba Lions-klubi kauaaegne koostööpartner, mistõttu otsustati traditsioonilisel heateopäeval aidata seda lastele ja nende vanematele väga vajalikku asutust.  “Paigaldasime aia, mis Kraaksupesa elu veelgi turvalisemaks muudab ja pakub  usutavasti silmailu asutuse külastajatele ning teistelegi linnaelanikele. Mitmed jõgevalased uudistasid meie tööd. Mõnigi lapsevanem ütles, et tema poeg, tütar või lapselaps käib “Kraaksupesas” mängimas,” ütles Pint, kes oli ka tööde eestvedaja.

Tema sõnul olid usinamad töötegijad LC Jõgeva liikmed Mart Kirss, Aleksander Kibal ja Vello Ründva, kellel oli hea inseneritaibuga meestena kasulikke mõtteid, kuidas aed võimalikult kiiresti ja korrektselt valmis saaks. Materjalidega aitas firma Jõgeva Ehitus.

Lionsklubilased tegid “Kraaksupesa” territooriumil ka sügisesi heakorratöid.

“Jõgeva lõviklubisse kuuluvad keskealised ja veidi vanemad mehed said värskes õhus töötades toniseeriva laengu ka oma tervisele,” kinnitas klubisse kuuluv arst Kalle Piiskoppel.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus