Jõgeva Lions-klubi uus president on Sulev Schasmin

Jõgeva Lions-klubi üldkoosolek valis Sulev Schasmini salajasel hääletusel klubi presidendiks perioodiks 2007-2008. LC Jõgeva asutajaliige Schasmin on varem olnud ametis klubi meistrina, laekurina ning asepresidendina.

“Lions-klubi eesmärgiks on heategevus ning üheks prioriteediks pean ma koostöö jätkamist ja arendamist Siimusti lastekoduga Metsatareke, mida kavatsen peagi ka ise külastada. Igati vajalik on seniste traditsioonide säilitamine ja ka uute ettevõtmiste algatamine. Väga hea, kui kõik klubi liikmed uusi ideid välja pakuvad. Kui üks mõte tuleb ühelt ja teine teiselt, siis kujunevadki huvitavad plaanid ellu viimiseks. Mõistagi on oluline, et klubi liikmed ennast hea seltskonnana tunneksid,” ütles oma esimeses presidendikõnes Sulev Schasmin, kes töötab SBM Panga Tartu harukontori juhatajana.

Ametist lahkuv president, kirikuõpetaja Valdo Reimann pani Sulev Schasminile kaela klubi ametiraha ja usaldas talle hoiule klubi asutamisüriku.

LC Jõgeva koosolekul arutati ka võimalusi klubi liikmeskonna täiendamiseks. Viimasel ajal on selleks kõige suuremat vaeva näinud arst Kalle Piiskoppel, kes pälvis vastava tegevuse eest ka kõrgetasemelise rahvusvahelise tunnustuse. Piiskoppeli ettepanekul liitus klubiga ka kunstnik Robert Suvi, kes sai klubi juhatuses vastutusrikka  tailtwisteri ameti. Tema kohuseks on väärikalt ja delikaatselt sekkuda siis, kuid diskussioonid ja arutelud liiga ägedaks muutuvad.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus