Jõgeva Lions-klubi presidendiks valiti Aleksander Kibal

LC Jõgeva asutajaliikme ja senise esimese asepresidendi Aleksander Kibali kandidatuuri presidendi kohale pakkus välja praegune president Kalle Piiskoppel. Aleksander Kibal valitigi peaaegu ühehäälselt 2000. aasta 18 detsembril moodustatud Jõgeva Lions-klubi neljandaks presidendiks.

Esimesena tervitas teda klubi asutajapresident Ants Paju. Aleksander Kibal tänas klubikaaslasi usalduse eest ja märkis, et LC Jõgeva üheks tegevussuunaks jääb koostöösidemete arendamine Siimusti Lastekoduga.

LC Jõgeva esimeseks asepresidendiks järgnevaks hooajaks valiti Mart Kirss ja teiseks asepresidendiks Tiit Saarva, kes mõlemad töötavad aktsiaseltsis Jõgeva Ehitus. Naljatoonis märgitigi, et klubi on asunud nüüd juhtima tehnokraadid.

Jõgeva Lions-klubi uue presidendi ja asepresidentide volitused hakkavad kehtima alates augustist. Seni on klubi eesotsas praegune juhtkond.

LC sekretärina jätkavad teadlane Vahur Kukk ja Sulev Schasmin, kes pälvisid kiitust selle eest, et on oluliselt kaasa aidanud klubisisese üksmeele ja vastutustunde tugevdamisele.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus