Jõgeva Lions-klubi käis Sakus kogemusi saamas

LC Saku president Urmas Põld kutsus Jõgeva LC esinduse osalema klubi üldkoosolekul. ?Saku vellede korrektsest ja kiirest koosolekupidamise oskusest tasub mõndagi õppida. On tunda, et kui seal midagi otsustatakse, siis see ka täide viiakse,? rääkis Jõgeva Lions-klubi juhatuse liige Kalle Piiskoppel.

Jõgeva lõvidele jätsid sügava mulje ka mitmed Saku klubi traditsioonid. Näiteks pidulike hetkede tähistamiseks ja klubikaaslaste kordaminekute äramärkimiseks reageeritakse üksmeelse jõulise lõvimöirgega.

Jõgeva Lions-klubi tegevusest andis võõrustajatele ülevaate president Aleksander Kibal.

Saku klubi jõulukoosviibimisel vaatasid Jõgeva lõvid DVD-lt Saku klubi meesansambli esinemist. Pole võimatu, et sakulaste eeskujul loob oma ansambli ka Jõgeva LC, kus on mitmeid häid laulumehi. Jaan Järv laulab Jõgeva meeskooris Mehis, Vahur Kukk Jõgeva valla ettevõtjate ansamblis, laulukooli on saanud kirikuõpetajast ?lõviklubilane” Valdo Reiman.

LC Jõgeva president Aleksander Kibal oli Saku LC-le kaasa võtnud meie maakonda tutvustavaid kingitusi: turismikaardi, kuhu on kirjutatud maakonna tunnuslause, ja raamatu “Jõgevamaa legendid”. Klubi esimene president Ants Paju kinkis foto enda viibimisest Põhjapoolsusel ja fotomontaazi graniitskulptuuri festivalist Sõpruse pargis.

Saku Lionsklubi korraldas Jõgeva klubile ka ekskursiooni Saku Õlletehasesse.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus