Jõgeva Lions-klubi huvitus Kraaksupesa käekäigust

Jõgeva Lions-klubi jaanuarikuine koosolek peeti MTÜ Jõgevamaa Perekeskus mängutoas Kraaksupesa, mille heale käekäigule soovis klubi ka ise kaasa aidata.

MTÜ Jõgeva Perekeskus juhatuse liikmed Liina Stamm ja Zhanna Toht tutvustasid mängutoa uusi ruume, mis avati möödunud aasta septembris kesklinnas Puiestee tänaval osaühingule Jõgeva Vesi kuuluvas majas. “Jõgeva Perekeskuse loodud  tänuväärses ja vajalikus kohas on  mudilastel ning  ka algkoolilastel võimalik mängida,   lapsevanematel  aga omavahel suhelda. Siin saab  pidada laste sünnipäevi ja korralda ka koolitusi.  Tore on tõdeda, et perekeskuse eestvedajad tegutsevad vabatahtlikena,” ütles LC Jõgeva president Kalle Pint.

“Vestlusringis rääkisime majanduskulude katmisestki. Küttekulusid aitaks perekeskusel kokku hoida maja parem soojustamine. Jõgeva Lions-klubis on mitmeid ehitusspetsialiste ja teistegi tehnikaalade asjatundjaid, ehk saame ühel või teisel viisil  sellele murele lahenduse leidmisel abiks olla,” lisas ta.

LC Jõgeva juhatuse liikme Kalle Piiskoppeli sõnul paluti Jõgeva Perekeskuse eestvedajaid  koostada nimekiri asjadest, mida mängutoale veel tarvis oleks. “Ehk saame mõnegi  eseme muretsemisel  abiks olla.  Näiteks saime kohtumisel juba teada et, mängutuppa vajatakse nüüdisaegset tolmuimejat.”

Piirdeaia ehitamiseks vajaliku materjaliga toetas mängutuba Valmeco, mille juhatuse liige Rein Mõts samuti  Jõgeva lõviklubisse kuulub.  

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus