Jõgeva linnavolikogu kinnitas teehoolduskava

Neljapäevasel istungil kinnitas Jõgeva linnavolikogu teehoolduskava aastateks 2012-2020, mille raames on üheks lähiaja suuremaks ettevõtmiseks Pae tänava kordategemine tuleval aastal.

Jõgeva linnapea Kalmer Laini sõnul  saab Pae tänav  2013. aastal  uue asfaltkatte. “Ehitatakse ka kõnnitee ja paigaldatakse nüüdisaegne tänavavalgustus. Tööd on olulised ka põhjusel, et selles  piirkonnas valmivad lasteaia “Karikakar” uus hoone ja Pae kaubanduskeskus, ühtlasi tehakse seal vee- ja kanalisatsioonitrasside uuendustöid,” rääkis linnapea.

Samuti on kavas ka ringteepikendused Kesk tänava kandis. Rohu tänava nüüdisajastamine jääb aga 2014. aastasse. Tänavuste olulisemate teehooldustöödena nimetas Lain Estakaadi tänava, Aia ja Tähe tänava vahelise kergliiklustee rekonstrueerimist. Kesklinnas on plaanis korda teha väike teelõik, mis maavalitsuse hoone juurde viib.

“2012. aastal on plaanis teha teehooldustöid keskmiselt 200 000 ja  2013. aastal 330 000 euro eest,” ütles linnapea.

Linnavolikogu liige Mai Treial küsis istungil, millal alustatakse pikka aega halvas seisus oleva Uue tänava renoveerimist. Kalmer Lain teatas, et aastal 2013 algab Uuel tänaval vee- ja kanalisatsioonitrasside uuendamine ja selle töö teostaja uuendab ka tänavakatte.

Treial tundis ka huvi, missugused teehooldustööd on lähiajal plaanis teisele poole raudteed jäävas elamurajoonis. “Esialgu on seal plaanis nüüdisajastada Mustvee maanteed,” ütles linnapea Kalmer Lain.

i

JAAN LUKAS 

blog comments powered by Disqus