Jõgeva linnavalitsuses tänati ilutulestikku toetanud ettevõtjaid

Esmaspäeval olid Jõgeva linnavalitsusse tänuüritusele kutsutud ettevõtjad, kes aitasid korraldada uusaastaöö ilutulestikku.  

Jõgeva linnapea Viktor Svjatõshev tänas ligi kolmekümmet ettevõtjat, kelle rahaline toetus võimaldas uut  aastat vastu võtta värviküllase ja suurejoonelise ilutulestikuga, ning  kinkis neile linna tutvustava kalendri.

Ilutulestiku korraldaja ja selleks vajalike rahade kogumise eestvedaja, OÜ Alari Äri juhataja ja omanik Alari Päären tõi toetusaktsioonis osalenutele tänuks suuremõõtmelised šokolaaditahvlid. „Keerulise majandusolukorra tõttu oli seekord sponsoreid mõneti raskem leida, kuid vajaliku raha saime siiski kokku, kusjuures toetajatega ühines nii mõnigi firma esimest korda,” ütles Päären, kes on Jõgeva ilutulestikuga tegelenud viiel korral. Spetsiaalsel koolitusel on ta selleks omandanud ka pädevustunnistuse.

„Alari Päären tegevus on tänuväärne. Omavahel suheldes leiavad ettevõtjad üksteisega kergesti ühise keele ja sellises koostöös saavutatakse hea tulemus, millest kogu linnarahvas rõõmu tunneb,” ütles abilinnapea Aare Olgo.

„Uusaasta ilutulestik on kujunenud lausa linna üheks sümboliks. Seetõttu on ilutulestiku toetamisel mõnigi rahakott üsnagi lahkesti avanenud. Olen märganud, et igal aastal on Jõgeva ilutulestik olnud omanäoline. Küllap tasuks mõelda sellele, kuidas seda tulevärki veelgi huvitavamaks muuta. Ehk võiksid näiteks ilutulestikus silma paista Jõgeva linna lipu värvid ja  miks ka mitte lasta linna kohal õhku tõusta pürotehnilistest vahenditest kujundatud jõuluvanal,“ ütles ilutulestikku toetanud osaühingu Priioja juhataja Ants Prii. 

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus