Jõgeva linnavalitsuse hoone välisilme uueneb

 Esmaspäeval algasid Jõgeva linnavalitsuse hoone välisfassaadi Pargi tänava ja turuplatsi- poolse osa renoveerimistööd, mis kava kohaselt kestavad augusti lõpuni.

 

Jõgeva linnavalitsuse hoone välisfassaadi põhjaliku uuendamisega alustati möödunud aastal. “Tänavu renoveeritakse maja Pargi tänava ja turuplatsi- poolne külg, kuhu paigaldatakse uued aknad ja uksed, korrastatakse trepikojad, tehakse värvimistöid ja fassaad värvitakse samasugustes toonides nagu ülejäänud hoone, ” rääkis abilinnapea Aare Olgo.

Renoveerib riigihankel parima pakkumise teinud Tartu firma osaühing VT Ehitus ja Projekt.

“Jõgeva linnavalitsuse hoone on üks esinduslikumaid ja enim külastatavamaid hooneid maakonnakeskuses, kuhu sageli sisenevad inimesed erinevatest Eestimaa paikadest ja ka välisriikidest. Omavalitsushoone nüüdisaegseks ja kauniks muutmisega anname me loodetavasti  ka linna elanikele ja ettevõtetele eeskuju oma valduste ilusamaks ja atraktiivsemaks tegemisel. See aitab üldsust veel kord veenda, et Jõgeva ei ole mingil juhul depressiivne väikelinn,” lisas abilinnapea. Ta märkis sedagi, et linnavalitsuse hoone renoveerimise käigus remonditakse ka trepid, mis viivad majas paiknevatesse kauplustesse.

JAAN LUKAS

 

blog comments powered by Disqus