Jõgeva linnavalitsus tunnustas Tähe esindusmeeskonda

Möödunud neljapäeval korraldas Jõgeva linnavalitsus vastuvõtu Eesti meistrivõistlustel saalihokiks üheksandat korda esikoha võitnud  Jõgeva Tähe saalihoki esindusvõistkonnale.

Saalihokimeistrid said rahalise preemia ja meeneid.

Jõgeva linnapea Viktor Svjatõsev teatas vastuvõtul linnavalitsuse otsusest premeerida Tähe esindusvõistkonda  10 000 krooniga . Kõik meeskonna liikmed said kingituseks   raamatu “Jõgeva linna lugu” ja CD plaadi lauluga “Ikka jõuab Jõgeva”.

“Tähe esindusmeeskonna järjekordne kuldmedal on suursündmus kogu Jõgevamaa spordielus ja annab loodetavasti paljudele inimestele positiivse laengu ajal, kui meie majandusel hästi ei lähe,” märkis linnapea. “Arvestades, et praegu on majanduslikel põhjustel sponsorite leidmine keerulisemaks muutunud, on linnavalitsus püüdnud kaasa aidata toetajate leidmisele ja kavatseb seda teha ka edaspidi,” kinnitas ta.   

“Tähe esindusmeeskond väärib erilist esiletõstmist ka selle poolest, et lisaks edukale esinemisele Eesti meistrivõistlustel suudeti igati väärikalt osaleda ka Läti meistriliigas,” ütles sporditööd kureeriv abilinnapea Kalmer Lain, kes ka ise Lätis play-off mängudele kaasa elamas käis.

“Jõgeva linnavalitsus ja linnavolikogu on märkimisväärselt kaasa aidanud sellele, et meie sportlased võimalikult hästi mängida ja kodulinna võidurõõmu tuua saaksid,” lausus SK Tähe juhatuse esimees Marko Saksing. 

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus