Jõgeva linnapea tunnustas edukamaid koolilõpetajaid

Jõgeva linnpea Kalmer Lain  korraldas muusikakoolis asuvas Alo klaveriklassis tunnustuskoosviibimise  gümnaasiumide kuld- ja hõbemedaliga  ning  põhikooli kiitusega lõpetanutele, kes said ka rahalise preemia.   

Linnavalitsus premeeris Jõgeva Gümnaasiumi ja Jõgeva Ühisgümnaasiumi kullaga lõpetanuid 320 ja hõbemedali vääriliselt õppinuid  160 euroga. “Preemiaraha said ka põhikooli kiitusega lõpetanud,” ütles  Jõgeva linnavalitsuse haridustöö peaspetsialist Helle Kajaste.

“Alguses mõtlesin, et preemiaraha eest võiks midagi osta, nüüd aga pean otstarbekamaks  see kõrgkooliõpinguteks kõrvale panna,” lausus Jõgeva Gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetav Marit Tolmusk.

“Kõigile parematest parematele kingiti  Jõgevamaa teemaline  mälumäng, mis loodetavasti pakub meeldivat ajaviidet ja aitab hoida värsketena teadmised kodumaakonnast,” ütles linnapea Kalmer Lain.

Mõneski kodus on väga hea õppeedukus justkui geenidega edasi antud. Nii lõpetas Jõgeva Gümnaasiumi hõbemedaliga  Carl Robert Jakobsoni  kõnevõistluse tänavune võitja Tanel Sakrits. Tema ema, lasteaia Rohutirts õpetaja Ester Sakrits lõpetas aga omal ajal Jõgeva keskkooli kuldmedaliga.

Arvukamalt  medalitega lõpetanuid ehk kokku kaheksa on tänavu Jõgeva Gümnaasiumi 12b kassis.

“Tänavuste medalisaajate edus olen alati kindel olnud. Nad on järjekindalt õppinud, sest kui eesmärgiks medal, peabki alates kümnendast klassist õppima nagu hull. Silma on nad aga paistnud  ka spordis ja  teistelgi huvialadel. Medalistide rekord oli minu klassis 1995. aastal, kui kullaga lõpetas kaheksa ja hõbedaga  neli abiturienti,” rääkis klassijuhataja ja kehalise kasvatuse õpetaja Viktor Nõmm.  

Kuldmedaliga lõpetavad Jõgeval

*Helis Guske

*Annaliisa Jäme

*Kadi Kask

*Marit Tolmusk

Hõbemedaliga  lõpetavad Jõgeval

*Kethlin Koppel

*Mariliis Laus

*Henri Lippur

*Este-Liin Margens</span>

*Marjaana Raudmäe

*Tanel Sakrits

*Sandra Vähi

*Keit Mõisavald

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus