Jõgeva linna võistkond väikelinnade talimängudel edukas

Korraldajad olid selle aasta mängude aladeks valinud suusatamise, male, naiste võrkpalli, meeste korvpalli, laskmise ja juhtkonnavõistluse.

Kõige enam oli registreerunud naiste võrkpallivõistkondi, kus meie naiskonna tulemuseks jäi 8. Koht (Maris Vaher, Kay Domaskin, Triin Lõhmus, Anne-Ly Mänd, Kristi Mänd, Liis Seer, Anne Ly Võlli ja Tiiu Õunap).

Meeste korvpallivõistkonna (Sverre Mäesepp, Timo Jalakas, Anti Siimer, Mario Polusk, Alan Holm, Marko Pern, Taavi Vähk ja Aldo Välba) esinemist tunnustati III kohaga. Head esinemist näitasid ka malevõistkonna liikmed Arne Kalep, Hugo Päären ja Eha Kalep, saavutades 10 punktiga III koha.

Laskmises esindasid linna kaitseliitlased Raivo Saar ja Valdo Raidma, kelle tabamused andsid kokkuvõttes V koha.

Traditsiooniliselt kavas oleval juhtkonnavõistlusel tuli näidata oma oskusi teatevõistluses, korvpalli vabavisetes ning noolemängus, kus linna võistkonda esindasid Raul Kull, Hele Tallinn ja allakirjutanu. Kolme ala kokkuvõttes kindel

I koht.

Talimängudel kavas olnud suusatamises paraku meie linna esindatust ei olnud. Kui harrastustasemel sõitjaid on, siis võistlustel osaleda soovijaid napib.

Kokkuvõttes näitasid arvutused, et talimängudel osalenud 14 väikelinna seas saavutas Jõgeva linna võistkond igati hea IV koha, kuigi tähtsamaks peeti siiski osavõttu.

Head tingimused ja meeskonnatöö tagas korraldajatele talimängude kordamineku. Kuigi sport tervikuna on rajatud kindlatele reeglitele, olid möödunud talimängud erinevad oma ülesehituse poolest. Võimalikult vähe piiranguid osalejatele ja tagatud on meeldiv sportimine ja vaba aja veetmine.

See oligi talimängude eesmärk.

TOOMAS KLAARMAN

blog comments powered by Disqus