Jõgeva linna esindab valimiskogus Priit Põdra

Jõgeva linnavolikogu valis volikogu esindajaks Eesti Vabariigi presidendi valimiskogus linnavolikogu esimehe Priit Põdra.

Neljapäeval toimunud volikogu istungil esitati kandidaatideks kaks erakondadesse mittekuuluvat rahvaesindajat. Reformierakonna, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ning Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioonide poolt esitatud Priit Põdra pälvis salajasel hääletusel kaheteistkümne linnavolikogu liikme toetuse, Keskfraktsiooni poolt esitatud Mai Treial kogus kuus poolthäält.

Jõgevamaa gümnaasiumi direktor Priit Põdra toetab presidendi valimiskogus Allar Jõksi kandidatuuri. “Et ma ei kuulu ühtegi erakonda, sain ma selle otsuse ise langetada,” lausus linnavolikogus IRL-i fraktsiooni juhtiv Priit Põdra. “Õiguskantslerina tõi Jõks välja teemasid, mida keegi teine ei oleks võib-olla julgenud puudutada. Teisalt on minu jaoks olnud väga sümpaatne ka Jõksi osalemine ühiskondlikus elus. Kõige briljantsemaks näiteks on seejuures tema poolt Ühtse Eesti suurkogul peetud kõne, mis oli minu hinnangul kogu selle teatrispektaakli vaieldamatu pärl.”

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus