Jõgeva linn peab homme sünnipäeva

Laupäeval, 29. mail tähistatakse Jõgeva linna 83. sünnipäeva. Sünnipäevahommik algab laadaga kultuurikeskuse ümbruses ja pargis. Laada kaubavalikuga saab tutvuda ning oste teha kella 10–15.
Laadal pakutakse käsitööd ehetest keraamikani, kodumaist toidukaupa: sinki, vorsti ning koduleiba. Saab soetada istikuid.
Kell 11 toimub kesklinnas pargikabevõistlus.
Kell 14 esineb kultuurikeskuse suvelaval ansambel Untsakad ning pinget pakub tasakaaluliinil akrobaatilisi trikke tegev slackliner Jaan Roose.
Tasakaaluliin (inglise keeles slackline) on erinevalt köielkõnnil kasutatavast köiest üsna vetruv ning liigub nii üles-alla kui ka külgedele. Tasakaaluliinil viljeldakse erinevaid stiile.
Kontserdile eelneb vallavalitsuse esindaja sünnipäevatervitus ning antakse üle meened Jõgeva valla aasta teo tiitliga tunnustatutele.
Väiksemad sünnipäevalised saavad sõita elektriautode ja ponidega ning külastada miniloomaaeda. Kõik külalised saavad suu magusaks kommidega.
Kontsertplatsile lastakse ainult piiratud arv külalisi. Täitma peab hajutamise nõuet ning 2+2 reeglit! Korda hoiab Full Security.

blog comments powered by Disqus