Jõgeva Koostöökojal uus juhatuse esimees

Jõgeva Koostöökoda valis uueks juhatuse esimeheks Pajusi vallavanema Reet Alevi. Senine juhatuse esimees Saima Kalev ütles, et Jõgevamaa Koostöökoda on oma pidevas arenemises toiminud päris edukalt. Edasiseks eduks on vaja sama energiliselt ja ehk veelgi suuremate pingutustega jätkata.

Minu viimaste aastate kiire ja pingeline tööelu on tervisele tugeva jälje jätnud ja minu enda elustamine“ ning tervise taastamine võtab rohkem aega, kui ma eeldasin, seepärast tahtsin juhatuse esimehe kohast loobuda.

Vahetult enne üldkoosolekut toimunud juhatuse koosolek rahuldas minu tagasiastumissoovi. Jätkan praegu juhatuse liikmena, püüan oma teadmiste ja kogemustega Jõgeva valla ja Vooremaa piirkonna esindajana kaasa aidata ühingu tegemistes, st maaelu edendamisele piirkonnas ja  maakonnas,” rääkis

Kalev, kelle hinnangul on Reet Alev hea valik.

Juhatuse esimees võiks siiski olla omavalitsusjuht, kes on iga päev aktiivselt keset elu. Temal on informatsioon, suhted ja teadmised kõigis ühingut puudutavates valdkondades – omavalitsuslikus, ettevõtluses ja MTÜ-de tegevuses ning läbi omavalitsuste liidu ka kogu maakonna ulatuses. Jõgevamaa Koostöökoja edukaks juhtimiseks on kõike seda väga vaja. Olen abi eest väga tänulik koostöökoja tegevjuhile ja projektijuhile ning juhatuse liikmetele, kes on aastate jooksul aktiivselt kaasa töötanud,” lisas ta.

Reet Alev märkis, et Jõgevamaa Koostöökoda on seni piisavalt hästi toiminud ja tema sooviks on sama suunda jätkata. Liikmetega suhtlemist ja paberimajandust on vaja veelgi täpsemaks muuta,” lisas ta.

Jõgeva Koostöökoja üldkoosolek kinnitas uue põhikirja ja Jõgevamaa Koostöökoja tegevuspiirkonna arengustrateegia muudatused.

i

Kalev pani ameti maha omal soovil.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus