Jõgeva kohvikutepäev ootab osalejaid

Jõgeva kohvikutepäev peetakse tänavu 13. augustil. Sel päeval avavad linlased oma koduaedades üheks päevaks kohvikud. Tänavu toimub kohvikutepäev Jõgeval teist korda.


 

Kui soovite olla kohvikupidaja ja külalisi enda hõrgutistega võõrustada, andke oma soovist ja ideedest teada Jõgeva linnavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna juhatajale Helle Kajastele. Kohvikupidajatel tuleb oma osalemisest teada anda hiljemalt mai lõpuks. Selleks ajaks peab olema paigas kohviku teema, mõtted menüüks, kohviku asukoht ning kui kaua soovitakse olla avatud. Kohvikupidajate ja linnavalitsuse koostöös pannakse kokku kohvikutepäeva kultuuriprogramm.

Pärast seda valmib kohvikutepäeva infovoldik, kus on kirjas kõikide kohvikute tutvustused ning linnakaart kohvikute asukohtadega. Kohvikutepäeva infovoldikud on juuli lõpust leitavad kõigis Jõgeva suuremates kauplustes. Lisaks peaksid kohvikupidajad osalema veterinaar- ja toiduameti koolitusel, kus käsitletakse toiduhügieeni ja -allergiate teemat. Koolituse organiseerib ning osalejaid informeerib Jõgeva linnavalitsus.

MARGE TASUR

blog comments powered by Disqus