Jõgeva klubide suured võidud

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistlustel olid nädalavahetusel võidukad mõlemad Jõgevamaa meeskonnad. Jõgeva FC Wolves võitis esiliigas 15:3 (8:0) Rummu Dünamo ja Jõgeva SK Noorus-96 oli teises liigas 10:2 (4:1) üle Padise Rummu Dünamo II meeskonnast.

Wolvesi suur võit koduväljakul oli tähenduslik, sest tänu kolmele punktile pääseti turniiritabeli punase laterna rollist. Jõgeva meeskonna üleolek oli silmatorkav. Skoori avas 5. minutil Sergei Starovoitov. Kui veel 13. minuti alguseks olid tablool numbrid 2:0, siis järgnenud kahe minutiga kasvatati eduseis 6:0-le.

Vaheajale läksid meeskonnad Wolvesi 8:0 juhtimisel ning esimese vastuvärava lõid külalised 10:0 seisult. Jõgeva meeskonnast tegid selles mängus kübaratriki Eduard Kovbasnjuk ja Marko Murumaa. Kaks väravat said kirja Artur Djatškov, Sergei Starovoitov ja Tauri Laurits. Ühe korra oli täpne Martin-Gert Pärli. Kaks korda saatsid palli oma väravasse Rummu mängijad.

FC Wolves on kogunud nüüd esiliigas 12 mängust 10 punkti, millega asutakse turniiritabelis 7. kohal. Kuues on ühe punkti enam kogunud Rummu Dünamo ja viimasel kohal asub nüüd 9 punktiga FC Sillamäe.

Jõgeva SK Noorus-96 kindlustas laupäevase võiduga koduväljakul sisuliselt endale esikoha teise liiga turniiril, sest teisel kohal asuvat SK Kadrinat edestatakse kuue punktiga.

Viimases võidumängus Padise Rummu meeskonna vastu oli Nooruse mängijate ülekaal ilmne. Vaid kahe vahetusmängijaga Jõgeval tulnud külalismeeskond ei kestnud ka mängutempole. Kuni mängu eelviimase minutini seisul 10:1 olid kõik väravad löönud Jõgeva pallurid, kaasa arvatud ka ühe omavärava.

Skoori avas 2. minutil Mairo Tikerberi, kes lõi mängus kokku kaks väravat. Kahel korral skoorisid ka Margo Parkala ja Lauri-Robert Indus. Ühe värava tegid Nooruse eest Raul-Martin Sirkas, Andro Lepp, Priit Jõeäär ja Stenver Kleimann-Leimann. Omavärav kanti mänguprotokolli väravavaht Mart Pälli arvele.