Jõgeva klubid alustasid kaotusega

Nädalavahetusel tehti Eesti jalgpalli meistrivõistlustel algust II liiga turniiridega. Mõlemad Jõgevamaa klubid pidid tunnistama vastaste 2:1 paremust. FC Wolwes kaotas Tartus FC Santosele ja SK Noorus-96 jäi Tallinnas sama tulemusega alla FC Araratile.

„Hundid” jäid kohtumise 33. minutil 0:1 kaotusseisu, kuid kümme minutit hiljem õnnestus Martin-Gert Pärlil viigistada. Vahetult enne poolajavilet viis aga Aus uuesti tartlased juhtima ning see jäi ka mängu lõpptulemuseks.

Laupäevane II liiga avamäng Tartus kujunes FC Wolvesile kaartide rohkeks. Kusjuures kõik, neli kollast ja punane, teeniti pärast 90 minutilise mänguaja lõppemist. Ehk siis üleminutitel. Heigo Hallik teenis kollase kaardi 90+2, Hardi Lill 90+4 ning Andrei Usmanov 90+4 ja 90+5. Viimane teenis seejärel ühtlasi ka punase.

Jõgeva SK Noorus-96 mängis pühapäeval Lasnamäe kunstmuruväljakul FC Araratiga. Juba 13. minutil jäädi 0:1 taha, kuid viis minutit hiljem teeniti penalti. 11 m karistuslöögi realiseeris Targo Parkala ja vaheajale mindi 1:1 seisul.

Teise poolaja algul õnnestus aga väljakuperemeestel lüüa teine pall Mart Pälli väravavõrku ja sellest ka võiduks piisas. FC Ararat võitis 2:1. SK Noorus-96 meeskonna eest tegi debüüdi teisel poolajal vahetusest mängu tulnud ukrainlane Valentin Kropyvko.