Jõgeva kindel hokivõit kodus

Jõgeva SK Pedja jäähokimeeskond kohtus teisipäeva õhtul kodujääl Lõuna-Eesti liiga mängus Tartu Jäämurdjate meeskonnaga ja võitis kindlalt 6:1.

Esimesel poolajal ei tahtnud väravad siiski kuidagi tulla.  5. minutil õnnestus sooloürituse teinud Janek Kaselal visata avavärav. Edasine mäng toimus küll suurema osa ajast Tartu meeskonna tsoonis, kuid jõgevalased ei jõudnud isegi ohtliku olukorrani, rääkimata siis väravast. Esimene viisik, kes kombineeris kõvasti, ei saanudki esimesel poolajal kätt valgeks. Kui mängitud oli 18. minutit, tegi teises viisikus mänginud noormängija Marnet Meister Jõgeva kasuks teise värava ja vaheajale mindi seisul 2:0.

Ka teisel poolajal valitses väravatepõud 10. minutini, siis muugiti Jäämurdjate kaitse lahti. Suurepärane kombinatsioon Raul Kivi – Jüri Narits – Hannes Pagi andis viimase poolt visatuna kolmanda värava. Veidi hiljem andis Janno Pärn värava tagant täpse söödu augus olnud Kivile ja viimane lõi täishoolt ristnurka seisuks 4:0.

Sama minuti sees realiseeris Margus Gussi hea söödu väravaks suurepärase mängu teinud Ain Kastan – 5:0. Ning minut hiljem näitas oma jätkuvat löögitäpsust Pärn: Jõgeva juhtis 6:0.

Mõni minut hiljem jõudsid auväravani ka tartlased, kuid Jõgeva 6:1 võitu see ei vääranud. Täna õhtul kell 20 mängitakse kodus Virumaa liiga mäng Kohtla-Järve Viru Sputniku vastu.