Jõgeva kesklinnas valmib juunis kolmetärnihotell

Suve lõppu tähistatakse kesklinnas uue hotelli avamisega. Nõukaaegne kaubanduskeskus saab uue välimuse ja ehitustööd käivad juba 2016. aastast.


Kolmekorruselises Coop hotellis saab olema 16 tuba, mis mahutab 32 inimest. Hotell on mõeldud turistidele, kes külastavad Jõgeva üritusi – spordivõistlusi, kultuuriüritusi ja kontserte – nii on võimalus veeta aega mugavas hotellis. „Külastajad ei pea isegi töötajatega kohtuma, sest nii broneerimine kui juhendamine toimub arvuti või telefoni teel,“ ütleb haldusjuht. Muidugi ei saa arvuti asendada hotellijuhatajat, kokkasid ja koristajaid, kuid eesmärk on vähendada kontakte miinimumini – kunagi ei tea, mis aeg kaasa toob.
Hotelli tuleb ka üks invatuba ning lift. Kuna tegemist on kolmetärnihotelliga, siis ka nõutakse rohkem: „Oluline on tubade suurus, mugavad pesemistingimused, lisateenused – kelder, saun, kohvik,“ tõdeb Guido Põldkivi.
Hinna kohta küsides vastab haldusjuht, et need saavad olema keskpärased.
Haldusjuht on vaatamata praegusele keerulisele ajale optimistlik: „Kuigi ehituse käigus on palju halle karvu lisandunud, ootan juba juuni lõppu.“
Haldusjuht Guido Põldkivi kiidab M.P. Tootmine juhatajat Matti Põtra, kes on väga põhimõttekindel ja usaldusväärne, oskab puudustele tähelepanu pöörata ning teinud ka ehitusjärelevalvet.
Sama hästi ei lähe aga ehitusjärgus oleval Laisholmi hotellil. Laisholm Catering OÜ juhatuse liige Priit Laur nendib, et nemad saavad praegusel piirangute ajal klientidele õnneks toitu kaasa müüa ja püsivad kuidagi n-ö vee peal.
Hotelli ehitus on praeguse olukorra tõttu seisma jäänud.

HILLE KÕRGESAAR

blog comments powered by Disqus