Jõgeva keskerakondlaste juhina jätkab Heli Raevald

Möödunud reedel peetud Keskerakonna Jõgeva linnaosakonna aruande- ja valimiskoosolekul valiti ühenduse  esimeheks tagasi majandustegelane ja Jõgeva linnavolikogu liige Heli Raevald.

Koosolekul osalenud Jõgeva  keskerakondlased valisid Heli Raevaldi linnaosakonna esimeheks tagasi ühehäälselt. Lähiaja tegevusplaanidest rääkides  pidas Raevald eriti oluliseks paikkonna probleemide kaardistamist.

“Meil tuleb välja selgitada, missugused on paikkonna olulisemad probleemid praegu ja missugused võivad tekkida tulevikus. Seda on võimalik teha suurematel ja väiksematel rahvakogunemistel, kohtumistel inimestega ja ka  Jõgeva linnavolikogu töös. Selline töö on oluline ettevalmistuseks 2013. aasta kohalikeks valimisteks,” rääkis ta.

Keskerakonna Jõgeva linnaosakonna aseesimeheks valiti lasteaia “Karikakar” õpetaja Liisi Poom, kes samuti Jõgeva linnavolikogu liige.

Jõgeva linnavolikogu Keskerakonna fraktsiooni tööst andis ülevaate selle esimees Aare Olgo.

“Viieliikmeline fraktsioon on valimislubadustele ja linnaelanike arvamustele tuginedes linna arendamiseks ja kohaliku elu korraldamiseks rohkesti ettepanekuid teinud. Enamasti on meid toetanud Rahvaliidu fraktsioon, mõnikord aga ka osa liikmeid koalitsiooni kuuluvast  Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioonist. Mitmetes küsimustes oleme olnud põhimõtteliselt  ühisel arvamusel ka IRL liikmest abilinnapea Mihkel Kübargaga.”

Üleriigilistest probleemidest ja ühiskonnaelu võimalikest arengusuundadest rääkis Jõgevamaalt ja Tartumaalt riigikokku valitud  Marika Tuus-Laul.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus