Jõgeva keskerakondlaste juhina jätkab Heli Raevald

Laupäeval peetud Keskerakonna Jõgeva linna osakonna koosoleku valiti ühenduse esimeheks ühehäälselt tagasi Jõgeva linnavalitsuse liige ning ettevõtja Heli Raevald.

Viimased kaks aastat Keskerakonna Jõgeva linna osakonda juhtinud Heli Raevald kinnitas, seoses linnavolikogu koalitsiooni kuulumisega on Keskerakonnal mitmekülgsemad võimalused kohaliku elu arengule ja valuküsimuste lahendamisele kaasa aidata.

“Meie maailmavaadet toetavaid kodanikke ootame mõttevahetusele teisipäeviti ja neljapäeviti kella 10-15 Keskerakonna kontorisse Jõgeval Suur tänav 14. Teretulnud on ka  arvamused ja ettepanekud kodulinna käekäigu edendamiseks,” ütles Raevald.

Osakonna aseesimeheks valitud Jõgeva abilinnapea Aare Olgo rääkis, et tema tegevusvaldkonnaks on Jõgeva linnavalitsuses  ennekõike majandus, kusjuures koostöös koalitsioonikaaslastega Isamaa ja Res Publica Liidust ja Rahvaliidu fraktsioonist tuleb otsida ka lahendusi, mis aitaksid jõgevalastel paremini hakkama saada. “Riigihanke tulemusena tõusis eramajaomanikele prügiveoteenuse hind ja veemajandusprojekti laenurahad tõstavad Jõgeva linnas regulaarselt ka vee hinda. Et Jõgeva elanike sissetulekud on Eesti ühed väiksemad, üritavad Jõgeva linnavolikogusse ja linnavalitsusse kuuluvad keskerakondlased parimat, kuid paraku on riik omavalitsuse rahakotist raha ära võtnud ja tagasi pole me seda saanud,” nentis ta.

Keskerakonna Jõgeva linna osakonna juhatuse uuteks liikmeteks valiti linnavolikogu majandus- ja arengukomisjoni esimees Ants Prii ning lasteaia “Rohutirts” õpetaja abi Anne Manninen, kellest sai linnavolikogu liige pärast uue koalitsiooni moodustamist.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus