Jõgeva KEK-i hoovis värvitakse ralliautosid

Mitmed Eesti tipprallisõitjad on toonud oma autod värvida endise Jõgeva KEK-i hoovil asuvasse firmasse SR Carman. Autosportlastest kliente võimaldab firmal teenindada möödunud aastal valminud värvitöökoda ja värvimiskamber, mille ehitamiseks ja kaasaegsete töövahendite muretsemiseks kulutati 1,5 miljonit krooni.

Osaühingu SR Carman juhatuse liikme Merlis Saare sõnul värvitakse ettevõttes praegu juba neljandat ralliautot. ?Selle autoga sõidab Järvamaa rallimeeskonna liige. Et rallimehed investeerivad oma sõidukitesse miljoneid kroone, on meil klientidega kokkulepe, et täpsemaid andmeid nende kohta ei avalikustata. Meil värvitud masinad on sõitnud aga rallit nii Eestis kui ka Soomes. Et rallimasinatel on kiri meie internetiaadressiga www keremeister.ee, on info meie töökojast jõudnud väga erinevatesse paikadesse. Paljud autoomanikud ongi meid üles leidnud interneti kaudu. Ma ei salga, et ralliautode teenindamine on väikefirmale arvestatavaks tuluallikaks. Loodame, et tulevikus saab selline töö meile regulaarseks tegevusvaldkonnaks. Kvaliteetseks tööks jääb ka piisavalt aega, sest oma maakonna kliendid jõuame igal juhul ära teenindada.?

?Tipptasemel klientide teenindamine nõuab autoremontijatelt põhjalikke teadmisi ja oskusi. SR Carman töötajad on käinud õppimas Saksamaa, Soome ja Hollandi autotehastes. ?Oleme rallisõitjate usalduse võitnud seetõttu, et vastavalt kokkuleppele kindlustusfirmaga makstakse meil hooldatavate autode omanikele kompensatsiooni, kui nende sõidukid meie ettevõttega juhtuvas õnnetuses kannatada saavad,? rääkis Merlis Saare.

?Meie majandusliku edukuse põhjuseks võib pidada ka väikest töökollektiivi, mis sarnaneb perekonnaga, kus üksteist abistatakse ja usaldatakse. Jõgeva linna üheks ettevõtluspiirkonnaks kujunenud endine KEK-i hoov on logistiliselt hea koht. Meie arvates peaks siin aga olema ka tänavavalgustus. Loodetavasti leiab kohalik omavalitsus võimaluse selle probleemi lahendamiseks,? lisas ta.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus