Jõgeva kaotas kodus

Mäng ise oli küllaltki pingeline ning esimesena sai surve üles Viljandi meeskond, kes esimese poolaja algul valdas palli paremini, kuigi reaalseid väravavõimalusi palju polnud. Siis suutis ka Tähe end koguda ja mäng võrdsustus. Liverpooli meeskond suutis esimesel poolajal siiski juhtima minna, kui Tähe kaitseliinist pääses mööda Liverpooli ründaja ning tegi esimese poolaja seisuks 0:1.

Teisel poolajal pidid jõgevlased rohkem ründama, et mäng päästa, ning seda ka tehti. Kahjuks määras kohtunik Viljandi kontrarünnakul Jõgeva vastu kahtlase väärtusega penalti. Jõgeva väravavaht Karli Kütt arvas küll suuna ära, kuid löök oli liiga tugev ning Liverpooli eduseis kasvas ? 0:2.

Pärast seda jõudsid Tähe mängijad mitu korda hästi löögile, kuid vastaste võrku pall minna ei tahtnud. Hästi tegutses ka Liverpooli väravavaht. Siiski suutis kodumeeskond värava tagasi lüüa, kui pika tsenderduse lõi kenasti puuri ääremängija Mihkel Kukk. Lõpu eel sai ka Jõgeva meeskond võimaluse lüüa penalti, kuid Liverpooli väravavaht suutis Kuke löögi tõrjuda. Lõppseisuks kujunes 1:2.

Jõgeva SK Noorus 96 poisid kaotasid D2 vanuseklassi Eesti meistrivõistluste sarjas Põlvale 0:2. Nooruse vanemad poisid alistasid Tallinnas Ajaxi meeskonna 8:0. Jõgevamaa meistrivõistluste eelviimases voorus alistas pingelises mängus SK Illi 1:2 FC Jõgeva.

AARNE SULG

blog comments powered by Disqus