Jõgeva jalgpallurite edukas hooajaalgus

Eesti meistrivõistluste III liiga lõunatsoonis on Jõgeva SK Tähe jalgpallurid seni peetud viiest mängust võitnud kolm, viigistanud ning kaotanud ühe mängu. Hooaja esimeses kohtumises alistati Jõgeva aleviku staadionil noor JK Karksi meeskond kindlalt 6:1, nädal hiljem võideti samas kohas Põlva FC Lootos lausa 8:3. Kolmas, Türil peetud mäng nii hästi ei kulgenud: seal vannuti kohalikule võistkonnale alla 0:1.

Neljanda vooru kohtumine peeti taas Jõgeval ning siin polnud Tähe mehed juba pikemat aega kaotusekibedust tundnud. Seda ei tulnud neil teha ka nüüd: ühepoolses mängus võideti FC Elva II kindlalt 5:0. Möödunud nädalavahetusel sõitsid jõgevlased külla Viljandi Liverpool Pubi tiimile. Seal tuli leppida 3:3 viigiga, olgugi et veel kümme minutit enne lõpuvilet juhtis Tähe 3:0.

Hetkel paikneb Jõgeva Tähe liigatabelis kolmandal kohal. Liidrist Viljandi Kodugaasist jäädakse maha viie punktiga. Järgmine kodumäng on Tähel Võru Kuperjanovi Jalgpalliklubiga ning see toimub 19. mail algusega kell 12 Jõgeva aleviku staadionil. Kõik jalgpallihuvilised on oodatud pöialt hoidma!

Hästi läheb ka Jõgeva SK Noorus 96 noortemeeskondadel. Eesti noorte meistrivõistluste B1 II liigas mängiti võõrsil 2:2 viiki SK Legion VVga. Teise vooru kohtumises alistati Jõgeval kuulus Lasnamäe FC Ajaxi noortemeeskond paduvihmas 10:0 (5 väravat lõi Mairo Tikerberi). D2 IV alagrupis alistas SK noorus 96 võõrsil Põlva FC Lootose 1:2.

Peagi on algamas ka Jõgevamaa meistrivõistlused jalgpallis, kus esimeses voorus kohtuvad Tabivere staadionil FC Tabivere ja FC Jõgeva, Jõgeva aleviku staadionil Vaimastvere SK Illi ja Mustvee ning Esku staadionil Põltsamaa Tervis ja Põltsamaa Sport. Kõik kohtumised mängitakse 29. mail kell 18.30.

AARNE SULG

blog comments powered by Disqus