Jõgeva hokimehed teenisid kaks võitu järjest

Jõgeva jäähoki esindusklubi HK Jõgeva jätkas mänge Tartu linna meistrivõistluste esiliigas ning teeniti kaks võitu. Jäämurdjad alistati 4:2 ja Lions 6:1.


Nagu ütles Jõgeva meeskonna eestvedaja Raul Kivi, oli Jäämurdjate näol tegu küll lihtsa vastasega, kuid Jõgeva meeskonnal oli raskusi mängu käima saamisega. Lõpuks suudeti oma paremus siiski maksma panna ja võideti 4:2.

Väravaid tegid Jõgeva kasuks Marnet Meister kaks ja Ervin Narits ning Marko Saksing ühe. Detsembrikuus mängiti esimene mäng Tartu Lionsiga ja saadi kindel 6:1 võit. 

„Jõgeva meeskond võttis kohe esimesest minutist initsiatiivi enda kätte ning oli terve mängu sellises hoos, et vastase õnneks ei löönud meie mehed nende väravat litreid täis,” kommenteeris Kivi.

Jõgeva poolt tegid skoori Ain Kastan ja Jüri Narits kahel ning Marko Saksing ja Marnet Meister ühel korral.

Raul Kivi sõnul oli mängudel meeskonnal abiliseks Veljo Mihkelson. Lisaks tänas ta toetajaid, tänu kellele Jõgeva meeskond turniiril osaleda saab. Nendeks on Juta & Kaido, Scanola Baltic AS, Semako Romulad OÜ, Kalmer Lain, Kesk-Eesti Ärikeskus AS, ajaleht Vooremaa ja Roostar OÜ.
Järgmine kord tuleb Jõgeva meeskond Tartu Lõunakeskuses jääle esmaspäeval, 17. detsembril kell 21.15, mil vastaseks on turniiri liider Tartu Condor. Jõgeva on hetkel kolmandal kohal.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus