Jõgeva hokimeeskond lõpetas suure kaotusega

HK Jõgevamaa jäähokimeeskond lõpetas Tartu linna lahtiste meistrivõistluste avaringi suure 2:9 kaotusega Tartu Condorilt. Viimane on täiseduga ka turniiri liider, Jõgeva meeskond hoiab kolmandat kohta.

Kohtumine liidermeeskonna Condoriga algas Lõunakeskuse liuvälja jääl Jõgevale õnnetult. Kohe esimestest minutitest jäädi vastaste surve alla ning vastupidiselt sellele, et keskenduda tugevale kaitsele, avati oma mäng. See tartlastele istus ja kiirelt asusid nad 2:0 juhtima. Jõgeval ei õnnestunud miski, mängiti kuidagi tujutult.

Vaheajaks juhtis Condori meeskond juba 5:0 ning sellega oli kõik tehtud. Teisel poolajal oli seetõttu mängupilt rahulik. Ka Jõgeva meeskond jõudis siis kahel korral väravani ning mõlemad tegi Marko Saksing. Esimese värava puhul andis talle resultatiivse söödu Raul Kivi, teisel juhul Jüri Narits. Tartlased vastasid aga veel nelja väravaga ning võitsid lõpuks 9:2.

Nii lõpetas HK Jõgevamaa turniiri esimese ringi kolmanda kohaga. Võideti kolm, kaotati kaks ja viigistati üks kohtumine. Kokku seega 7 punkti ja väravate suhe 23:22. Teise ringi mängudega alustatakse uue aasta algul.

Tabeliseis on hetkel selline: 1. Condor 12; 2. Kajakas 8 (üks mäng vähem); 3. HK Jõgevamaa 7; 4. Dünamo 6, 5. HK Viljandi 3 (üks mäng vähem); 6. Lions 3; 7. Jäämurdjad 1 punkt.