Jõgeva hokimängijad pidid Juta&Kaido hokiturniiril leppima teise kohaga

Rakvere meeskond alistas Jõgeva meeskonna tulemusega 4:1 ja Tartu hokimehed tulemusega 3:5 ning selleks ajaks, kui lõppes teise ja kolmanda koha kohtumine, oli meestel juba du?i all käidud ning riided vahetatud.

Tartu ja Jõgeva hokimeeskondade omavaheline kohtumine kulges esialgu üsna tasavägiselt, isegi tartlaste mõningase ülekaalu tähe all. Viimasel mängu kolmandikajal aga SK Pedja meeskond ärkas ning võitis kohtumise tulemusega 8:3.

Mäng oli väga atraktiivne ning oma parima andsid mõlemad pooled. Ka pealtvaatajad elasid hasartselt kaasa. Kohati olid emotsioonid üles köetud ning tuli ette ka vaidlusi kohtunikega.

Parimateks mängijateks tunnistati Jõgevalt Roman Blinnikov, Rakverest Eduard Ivanov ning Tartust Andrei Ivanov.

SK Pedja juhatuse esimees ning treener Kaido Poom ütles, et kahjuks tuli seekord mängida vähendatud koosseisuga, sest mitmed parimad mängijad olid seotud saalihokiga või ei saanud muul põhjusel osaleda. Kohtumist Rakvere meeskonnaga pidas Poom kehvapoolseks, kuid tal oli hea meel, et meeskond suutis end lõpuks kokku võtta.

“Rakvere meeskond on teinud tohutu hüppe,” leidis Poom, kelle sõnul on oma osa ka sellel, et Rakvere hokiklubi read on täienenud tugevatasemeliste Kohtla-Järve taustaga mängijatega.

Võitnud meeskonna treener ning mängija Tõnu Eapost ütles, et turniir oli väga hästi korraldatud ning hindas vaatamata üsna ülekaalukale võidule kõigi kolme võistkonna taset üsna võrdseks. “Meil oli lihtsalt rohkem õnne,” arvas treener.

Eapost on 11-kordne Eesti meister ning 7-kordne karikavõitja, kes ise hokit mänginud juba 45 aastat. “Poisid on tublid, tulevad hilisõhtul Rakverest Kohtla-Järvele treenima,” ütles Tõnu Eapost, kes ise elab Kohtla-Järvel.

Põhjuseks, miks ta ikka uisud alla paneb ning hokiväljakul nooremate meestega lahingut lööb, tõi Eapost välja harjumuse ja mängutahte.

Mängijate sõnul tuleb Juta& Kaido turniiri traditsiooni kindlasti jätkata. Kaido Poom tänas osaühingut Juta&Kaido rikkaliku auhinnalaua eest, iga võistleja sai medali ning jagati muidki auhindu.

?Olen  noorena tegelenud mitmete  spordialade, sealhulgas jäähokiga, ja pean end tänaseni  spordientusiastiks  ja Jõgevamaa spordielu patrioodiks. Nii aitan kümnendat aastat  ettevõtjana kaasa jäähokiturniiri korraldamisele. Soovin, et  Jõgeval säiliksid  sellele paigale spordikuulsust toonud jäähokitraditsioonid  ja suureneks noorte  huvi jäähoki vastu. Loodan, et Jõgeva linna  rajatakse ka tehisjääga hokiväljak,? on öelnud jäähokiturniiri  algataja ja peasponsor, osaühingu Juta&Kaido juhataja Kaido Lehtla.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus