Jõgeva firma avas Tartus autode värvimise töökoja

Jõgeva firma, osaühing Heino avas Tartus moodsa autode kereremondi- ja värvimistöökoja, mille väljaehitamiseks ja sisustamiseks investeeriti 1,5 miljonit krooni.

Osaühingu Heino juhatuse liikme Merlis Saare sõnul tehti uue töökoja käikuandmisel suuremad kulutused gaasiga töötava Saksamaal toodetud värvikambri, selle täisautomaatse küttesüsteemi, täisautomaatse hoone küttesüsteemi ja programmeeritava ventilatsiooni muretsemiseks. „Nüüd on meil Tartus klientide teenindamiseks paremad võimalused ja suurenenud on ka klientide arv. Pooleteise miljoni kroonine investeering tõi meie ettevõttele rasketes majandusoludes kaasa kokkuhoiu, sest uut hoonet on võrreldes eelmise, Ravila tänavas asunud töökojaga kaks korda ökonoomsem kütta ning ühtlasi on vähenenud halduskulud,” lisas ta.

Merlis Saare peab uue töökoha eeliseks asukohta Annelinna servas Jaama tänaval, mis on Tartu üks tihedamini asustatud elamis- ja ettevõtluspiirkondi. „Konkurentsis püsimiseks peame oluliseks ka paindlikku hinnapoliitikat, kusjuures majanduskriisi oludes tuleb kliendile ka hindadega rohkem vastu tulla,” tõdes ta.

„Tervislikud töö- ja olmetingimused motiveerivad töömehi,” kinnitas Tartus asuva www.keremeister.ee gruppi kuuluva töökoja juhataja Siim Koho.

Merlis Saare kinnitusel on töökodade grupil tihe koostöö ka kindlustusseltsidega. „Meie kahjukäsitleja aitab kliendil kõik paberid korda ajada ja positiivse vastuse korral võtame auto töösse juba 24 tundi pärast liiklusõnnetust,” ütles ta.

Töökodade grupil on autode kere- ja värvimistöökojad ka Jõgeval ja Tallinnas.  

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus