Jõgeva FC Wolves teenis esimese punkti

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste II liigas mängiti möödunud nädalavahetusel teise vooru kohtumised. Kahest liigas mängivast Jõgeva meeskonnast suutis esimesena punktiarve avada FC Wolves, kes Vaimastvere Arenal mängiti 3:3 (2:2) viiki FCI Tallinna meeskonnaga.

FC Wolvesi jaoks oli see ajalooline mäng mitmes mõttes. Esmakordselt mängiti II liigat koduväljakul ja tabelisse teeniti esimene punkt. „Huntide” meeskond asus mängu kiirelt juhtima, kui penaltist avas skoori Eduard Kovbasnjuk. Edasi kandus initsiatiiv juba külaliste kätte.

Ohutult teele saadetud kauglöögist lubati vastastel mänguseis viigistada ja seejärel eksiti kaitseliinis uuesti. FCI Tallinn pääses 2:1 juhtima. Enne vaheajale minekut oli Wolvesi kasutada 18-meetrilt karistuslöök, mille Hardi Lill üle müüri lati alla saatis.

Seisul 2:2 alanud teisel poolajal oli veidi aktiivsem Tallinna meeskond ning pääses pärast meisterlikku kombinatsiooni taas juhtima – 3:2. „Hundid” võitlesid aga vapralt lõpuni ja visadus viis sihile. Mängu viimasel minutil õnnestus Kovbasnjukil lüüa väärtuslik viigivärav, kusjuures

eeltööd aitas sellele väravale teha vaid mõned minutid varem platsile tulnud meeskonna debütant, Nigeeria päritolu Taiwo.

SK Jõgeva Noorus-96 pidas samal ajal teise järjestikuse mängu Tallinnas ning kaotas taas. Seekord jäädi 0:1 (0:1) alla Põhja-Tallinna JK Volta II meeskonnale. Kaotusseisu jäädi juba mängu algul ning sellest välja rabeleda ei õnnestunudki.