Jõgeva FC Wolves on alustanud edukalt

Saalijalgpalli ehk futsali Eesti meistrivõistlustel on alustatud mängudega ka esiliigas, kus edukalt on startinud Eesti suurima saalijalgpalliklubi FC Wolvesi esindusmeeskond.


Avamängus alistati Virtuse spordihoones 113 pealtvaataja toetusel FC Sillamäe meeskond 9:3 (2:3). „Hundid” jäid juba avaminutil kaotusseisu ning kaotasid ka poolaja. Kuid teisel löödi seitse vastuseta väravat ja saavutati ülekaalukas võit. Seejuures löödi teisel poolajal vähem kui minutiga kolm väravat.

Meeskonna edukaim oli kolme väravaga Karl Sassian. Wolvesi ridadesse tagasi tulnud Stenver Kleimann-Leimann lõi kaks väravat. 

„Meie hooaja eesmärgid on näidata head mängu ja esiliigas pretendeerida kindlalt kõrgliiga kohale, milleks tasemelt me peaksime võimelised olema. Kindlasti hakkavad lugema nädalasisesed pikad võõrsile sõidud, aga kui suudame oma taseme välja mängida, siis Betsafe kõrgliigasse tõusmine on kindlasti võimetekohane,” arvas meeskonna juhendaja Kervin Kull.

„Meeskonnal on väga tugev nimekiri ja kõik oleneb sellest, kuidas alguses hooaeg vedama saadakse. Publikul on maruline huvi meie meeskonna tegemiste vastu. Julgen väita, et futsalis saab Jõgeva lähima paari aasta jooksul väga tugevalt Eesti kaardile ning kaugel pole ka enam koondisekutsed meie meestele, kelle vastu juba eelmisel aastal huvi tunti.”

Möödunud laupäeval mängiti Narvas turniiri liidri SK Ganza meeskonnaga ja kaotati 9:14. FC Wolves hoiab hetkel tabelis kolmandat kohta.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus