Jõgeva ettevõtjad asutasid koostöökogu

«Linnavalitsus peab vajalikuks pidevat koostööd ettevõtjatega, kuid meil on väga raske kõikide firmajuhtidega ühendust hoida. Eeltoodut arvestades tegime ettepaneku ettevõtjate koostöökogu moodustamiseks,» selgitas linnapea Viktor Svjatõsev.

Koostöökogusse kuuluvad firmajuhid Lydia Svjatõseva, Evi Randorg, Urve Kullas, Maigi Sulp, Rein Mõts, Kalmer Lain, Tõnu Jalakas, Tiit Saarva ja Ants Prii.

Koostöökogu liikmed hakkavad arutamata linna ettevõtlusega seonduvaid probleeme, otsima majandusalaseid suhtlemisvõimalusi nii teistes Eestimaa paikades kui ka välisriikides ja tegema muudki linna ning ettevõtjate vahelise koostöö edendamiseks.

Koostöökogu liikmete kaudu saavad vajalikku infot teised linna äriühingud ja füüsilisest isikust ettevõtjad.

«Loodan sedagi, et koostöökogusse kuuluvad ettevõtjad saavad olla linnavalitsusele nõuandjaks linna majanduse arenguga seonduvate küsimuste lahendamisel,» märkis AS Valmeco juhataja Rein Mõts.

Mõttevahetusel kohtusid ettevõtjad ka Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse konsultandi Kersti Kurvitsa ja kaubandus-tööstuskoja Tartu osakonna juhataja Toomas Hansoniga.

Jõgeva linnas on registreeritud 188 äriühingut ja 329 füüsilisest isikust ettevõtjat.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus