Jõgeva esinduslaulust valmis CD

 

“Otsustasime meie jaoks olulisest laulust teha CD plaadid, see on nüüd valmis,” ütles linnapea Viktor Svjatõšev.

Plaadi ümbrise esikaanel on Vooremaa fotograafi Anatoli Makarevitši foto kesklinna pargis asuvast purskkaevust öisel ajal, tagakaant kaunistab aga foto laulu loojatest ja esitajast. Plaadiümbrise kujundas kunstnik Agne Sild.

Viktor Svjatõšev märkis, et pooled CD-d paigutatakse lisana sügisel ilmuva Jõgevat tutvustava raamatu kaante vahele, osa kingitakse linna koostööparteritele ja sõpradele ning alates esmapäevast on võimalik plaati 50 krooni eest osta Betti Alveri muuseumist, linnaraamatukogust ja linnavalitsuse kantseleist.

“Jõgeva laul on armastusega tehtud ja meie inimesed võtsid selle hästi vastu,” ütles linnavalitsuse kultuuritöö peaspetsialist Maie Puusepp. Tema sõnul on plaanis teha laulust “Ikka jõuab Jõgeva”  ka kooriseaded.

Laulu esiettekanne oli Jõgeva 70. aastapäeva pidulikul aktusel Jõgeva kultuurikeskuses, see on kõlanud ka koolide lõpuaktustel.

Jõgeva linna seitsmekümnendaks aastapäevaks valmis laul “Ikka jõuab Jõgeva”, mille sõnad kirjutas Jüri Leesment ja muusika Raul Vaigla. Laulu esitas Hele Kõre.

blog comments powered by Disqus