Jõgeva Ehitusel valmis ridaelamu

Jõgeva Ehitusel valmis Tartu külje all Luunja vallas Põvvatu külas ridaelamu,  kus on kokku neli avarat ja valgusküllast kahte korrust läbiva planeeringuga neljatoalist korterit.

Ridaelamu arendaja on Jõgeva Ehituse omanikele kuuluv osaühing Jõgeva EKV. “Eesmärgiks oli luua ümbritseva loodusega sobiv valgusküllaste korterite ja madalate küttekuludega elamu. Ehitajaks on enam kui 20aastase töökogemusega Jõgeva Ehitus, kelle ehitatud on ka rida- ja korterelamu Vao 1 Raadi linnaosas,” ütles ettevõtte juhatuse liige Tiit Saarva. Hoone on projekteerinud RTG Projektbüroo. Kortereid hakkab müüma Domus Kinnisvara.

Ridaelamu arhitektuur on kaasaegne – avatud planeering, suured klaaspinnad, ruumikad  terrassid ja rõdud ning ehituskvaliteet kaasaegseid parimaid ehitusstandardeid järgiv.

Korteri ruumikale elutoale lisavad avarust maast laeni kõrguvad aknad ja klaasuks pääsuga terrassile. “Selline lahendus võimaldab välisruumi kauni loodusvaate visuaalselt liita siseruumiga, mis  suurendab  tajutavat avarustunnet veelgi,” märkis Domus Kinnisvara maakler Terje Oden.

Toonekure tee 3 korterite avarasse elutuppa on soovi korral võimalik paigaldada kamin ning esikus on ruumi garderoobi ja panipaiga tarbeks. Abiruumi sissepääs, kus asuvad ka kütte- ja ventilatsiooniseadmed, asub väljas, peasissekäigu kõrval. Madalad küttekulud on tagatud otsmistes korterites maaküttega ja keskmistes õhk-vesi küttega. Iga korteri hinna sees on aiaga piiratud kinnistu hoovis paiknevad kaks parkimiskohta.

Toonekure arenduse puhul on tegemist linna vahetusse lähedusse rajatava maakohale iseloomuliku arenduspiirkonnaga, kuhu rajatakse neli kahekordset nelja korteriga ridaelamut ning kaheksa eramaja,”  lisas projekti müügiga tegelev Domus Kinnisvara maakler Kadri Lest.

Toonekure tee 3 ridaelamuga saab lähemalt tutvuda juba laupäeval kella 11.00-14.00, kui toimub esimene kliendipäev.

i

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus