Jõgeva Ehitus ehitab Tarusse elamu ja korraldab korterite müüki

Aktsiaselts Jõgeva Ehitus ehitab Tartusse elamu ja korraldab korterite müügi, kaasates partnerina Arco Vara Kinnisvarabüroo.

Jõgeva Ehituse juhataja Tiit Saarva sõnul otsustas firma oma tegevusperioodil esimest korda käivitada arendusprojekti, kus ehitatakse maja ning ühtlasi leitakse omanikud selles paiknevatele korteritele.

“Aprillis hakkasime ehitama Tartusse Raadi- Kruusamäe linnaossa kolmekorruselist elamut, milles on kokku 14 ridaelamuboksi ja korterit. Majas on ühe, kahe- kolme- ja neljatoalised boksid ja korterid. Praegu alustatakse kolmanda korruse ehitustöödega. Korterite müük algas kuu aega tagasi, enamikule on juba broneeringud tehtud,? märkis Saarva.

Idee tegeleda arendusprojektiga tuli soovist proovida teiste ehitusfirmade küllalt edukaid kogemusi ka ise järele. Sarnaseid projekte on ehitusfirmad teinud Tallinnas, Tartus, Pärnus ja teisteski linnades.

Rahulikus ja turvalises Raadi- Kruusamäe linnaoas on põhiliselt eramud, samuti ka ridaelamud. “Otsustasime elamu ehitada piirkonda, kus juba on neli ridaelamut, nende kõrval oli veel vaba pinda uue ehitamiseks,” nentis Saarva.

Tööga on kavas lõpule jõuda järgmise aasta veebruaris. “Kui viimane korter müüdud, võime öelda, milline oli arendusprojekti tulem. Loodame, et meie firma arengule tuleb selline ettevõtmine igati kasuks, ? tunnistas Tiit Saarva.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus