Jõgeva Avatud Noortekeskuse uued ruumid ootavad remonti

Uued ruumid sai noortekeskus tänu linnavolikogu poolt septembri algul vastu võetud otsusele, nüüd vajavad need aga remonti.

“Kutsu meid appi remontima,” on öelnud paljud noored, kellele noortekeskuse edasine käekäik korda läheb. Ja korda läheb see paljudele, eriti nüüd, mil uued ruumid sooja ja hubast noortekohviku tüüpi keskust luua võimaldavad. Ent enne kui värvimistöödega alustada, peavad korda saama elektrisüsteemid, santehnika jms. Selleks palume abi linnakassalt, ent otsime ka ise pidevalt abi erinevatest fondidest. Aega kulub, kuid kauaoodatud projekt peab ükskord vilja kandma!

Praegu jätkabki Jõgeva Avatud Noortekeskus tegevust veel oma vanades ruumides Aia 34 koolimaja teisel korrusel. Ootame huvilisi proovima kätt klaasi- ja siidimaali alal (teisipäeviti ja kolmapäeviti), kaunistama jõuluküünlaid, tegema näpunukke, võtmerõngaid ja muid asjakesi, mis saabuvateks jõuludeks kenasti kinkideks sobivad.

Vaheldust pakuvad ka uued lauamängud, lauahoki ja lauatennise mängimise võimalus. Tänu maavalitsuse korraldatud ANK arendusprojektide konkursile saame peatselt ka poksikomplekti ja velotrena?ööri.

Jõulukinke meisterdada, mänge mängida ja muud huvitavat teha saab tööpäeviti kella 14.30-18.30. Ja vastan siinkohal ette ära ka paljudel tekkida võivale küsimusele: keskuses tegutsemine on lastele ja noortele tasuta.

Vanas koolimajas on peatselt tulemas veel paar üritust: noorte endi korraldatav hip-hop pidu koos põnevate ja kuulsate DJdega (2. detsembril kell 20) ning lõpudisko enne uutesse ruumidesse kolimist.

SILLE RAIDVERE,
Jõgeva Avatud Noortekeskuse tegevjuht

blog comments powered by Disqus