Jõgeva alevikus valitakse Nipernaadit

Nädala pärast algavas seiklusmängus kogevad osalejad ekstreemsust ning saavad panna end proovile mitmesugustes julgust nõudvates ettevõtmistes. Lisaks leiavad noored endale uusi sõpru ning tuttavaid. Külla tulevad ka Eestis tuntud inimesed. Igal mängus osalejal on lubatud kaasa võtta üks isiklik asi, aga see ei tohi olla ohtlik. Näiteks ei tohi mängijal olla nuga, kääre ega muud terariista.
Nädala jooksul võistlevad noored nii individuaalselt kui ka võistkondlikult. Ülesanded nõuavad osavust, nupukust ning julgust.
Igal õhtul langeb peaauhinna konkurentsist välja üks liige igast võistkonnast, finaali võistluse viimasel päeval jõuab samuti iga võitkonna üks esindaja. Finaal on kolme-etapiline. Parim ehk  Nipernaadi saab lühiajalise puhkusetuusiku Pärnu või Värska sanatooriumis.
Kuni kolmapäeva, 13. juulini on võimalik osaledasoovijatel end registreerida kas meilitsi või telefonitsi. Meiliaadressid on mailto:birkake@yahoo.se  ja mailto:jank2001@hot.ee, telefoni teel saab korraldajatega ühendust numbritel 5341 4691 (Margus) ja 527 5658 (Birgit). Registreerunutel tuleb täita ka osaleja ankeet.
BIRGIT KASTEPÕLD

blog comments powered by Disqus